יום ראשון , ספטמבר 15 2019
ראשי | ביקורות | ביקורות חנויות | חנויות מומלצות לרכישת ציוד לגידול הידרו

חנויות מומלצות לרכישת ציוד לגידול הידרו

המודעות לחומר איכותי, החיפוש אחרי זנים מיוחדים והמחירים שלא מפסיקים לטפס הביאו לטרנד חדש ומתגבר של גידול עצמי. בשנים האחרונות ברחבי הארץ נפתחו מספר חנויות לאספקת ציוד לגידול.
ריכזנו את רשימת החנויות המומלצות לציוד לגידול הידרו וגם מידע למגדל המתחיל.

מה זה הידרו?

מקור המילה הידרו מגיע מהמילה הידרופוניקה שהיא שיטת גידול צמחים במצע מנותק, כלומר מצע גידול שאינו מכיל חמרי הזנה. עם הזמן הפכה המילה "הידרו" הפכה למילה נרדפת לקנאביס או מריחואנה והרבה נוטים לטעות ולחשוב שכשקוראים לקנאביס "הידרו" הכוונה היא שמדובר בחומר בעל השפעה חזקה כאשר בפועל הכוונה היא רק לצורת הגידול של הצמח. החנויות המספקות ציוד לגידול ביתי לא יכלו להיקרא "חנות לציוד לגידול קנאביס" מן הסתם ומשתמשים במילה הידרו כדי לפנות לקהל הקונים הפוטנציאלים.

מהן חנויות לציוד לגידול הידרו?

חנויות לציוד לגידול הידרו הן פשוט חנויות אשר מספקות ציוד כללי לגינון וציוד לגידול הידרופוני בפרט. ניתן למצוא בחנויות האלו מנורות גידול, אוהלי גידול, דשנים, תערובות גידול ועוד. כל הציוד הנמכר בחנויות אלו חוקי כמובן ומשמש לגידול צמחים. אף אחד לא יאמר לכם את זה בצורה רשמית ומפורשת אבל החנויות האלו מתמחות גם בגידול של קנאביס וחוץ מזרעים תוכלו לרכוש בהן את כל הציוד וליצור חדר גידול מושלם.

האם אלו חנויות לציוד לגידול קנאביס?

בוודאי שלא, חנויות ההידרו מספקות ציוד בתחומים רבים וניתן למצוא בהן תערובות גידול לעציצים, משאבות מים ואוויר לאקווריומים, וונטות ומפוחים לאוורור שרותים ועוד. כל המוצרים כשלעצמם אינם מוצרים לגידול ייעודי קנאביס אלא ציוד כללי בתחומי גינון, אוורור וכו'.

מה מותר לומר למוכר בחנות?

כשאתם מגיעים לחנות פשוט לומר שאתם רוצים להתחיל לגדל בבית צמחים. אין צורך לציין את המילה קנאביס או מריחואנה אלא פשוט צמחים.
מה כן חשוב לומר? הסבירו את הצורך שלכם היטב למוכר כדי שיוכל להתאים לכם מוצרים שיתאימו לתנאים שלכם, נתונים כמו גודל ומיקום החלל לדוגמה חשובים מאד וחבל שתרכשו ציוד לא מתאים.

מה רצוי לבדוק לפני שרוכשים ציוד בחנות לגידול?

לפני רכישה רצוי להשוות מחירים בין האתרים השונים וגם להתעדכן במבצעים השונים שמציעה כל אחת מהחנויות. במידה ואתם מעוניינים לרכוש ערכת גידול הכינו רשימה מפורטת של הציוד הנמכר בערכת הגידול, כך יהיה קל יותר להשוות בין הערכות השונות. מבדיקה שביצענו מצאנו הפרשים במחירי מוצרים שונים שיכולים להוזיל את הקנייה בצורה משמעותית ולכן רצוי לבצע רכישה חכמה ולבדוק מחירים לפני הרכישה.

האם מסוכן לשלם בכרטיס אשראי ברכישה בחנות?

במסגרת הפעילות שלנו במגזין אנו מבצעים גם ביקורות סמויות בחנויות, את חלק מהרכישות אנו מבצעים בכרטיס אשראי ללא כל חשש. אולם הרוכשים אשר רוצים לשמור על אנונימיות בצורה מרבית מומלץ לשלם במזומן בעת הרכישה. חשוב להבין כי בחנויות האלו נמכרים גם מוצרים כגון מפוחים וונטות המשמשים לאוורור חדרים, משאבות מים וציוד לאקווריומים, תערובות גידול וגם תאורת פלוריסנט, אלו מוצרים שלאו דווקא קשורים לגידול קנאביס ונרכשים לעתים בכרטיסי אשראי.

טווח המחירים לציוד לגידול ביתי

טווח המחירים משתנה ותלוי בגודל החלל שאותו תרצו לבנות. עלות הציוד לחדר גידול קטן עם צמח אחד או שניים מתחיל מ- 1500₪ עד 2500₪ ועלות חדר גידול בינוני/גדול יכולה להתחיל מ- 2500₪ ולהגיע אפילו עד 6000₪. המחירים יכולים להשתנות ולטפס כלפי מעלה ככל שנוסיף יותר ציוד לחדר הגידול וככל שנבחר ציוד באיכות גבוהה יותר.

רשימת חנויות מומלצות לרכישת ציוד לגידול הידרו

הידרומרקט- כל הציוד לגידול ביתי
כתובת: הרימון 1 אזור תעשיה אבן יהודה (5 דקות מסניף איקאה נתניה)
טלפון: 058-7799600
אתר אינטרנט: www.hydromarket.co.il

 

אולי יעניין אותך גם

סקירת מוצר- מסיר לחות DEUMIDO 20 תוצרת VORTICE

סופח לחות ביתי (שנקרא קולט לחות/מוריד לחות/יבשן לחות/מסיר לחות) הוא מכשיר אשר מפחית את רמת …

כתיבת תגובה

Call Now Button