יום ראשון , ספטמבר 15 2019
ראשי | ביקורות | ביקורות מוצרים | סקירת מוצר- וופורייזר CRAFTY מתוצרת STOREZ & BICKEL

סקירת מוצר- וופורייזר CRAFTY מתוצרת STOREZ & BICKEL

אם לפני כמה שנים היינו אומרים לחולים המטופלים בקנאביס רפואי שבעזרת אפליקציה בסמארטפון הם יוכלו לקבוע את טמפרטורת האידוי בקלות ובדיוק מרבי- אף אחד לא היה מאמין.  לקחנו את דגם CRAFTY של STORZ & BICKEL לשאיפת מבחן.

 

STOREZ & BICKEL- CRAFTY

ה-CRAFRY הוא וופורייזר נייד אשר מיוצר על ידי STORZ & BICKEL הגרמנית אשר מוכרת בעיקר בזכות הוופורייזר השולחני מדגם VOLCANO אשר נמכר בארץ כבר מספר שנים.
STOREZ & BICKEL נחשבת לחברה אמינה וכמו שאופייני ליצרנים הגרמנים גם מספר הדגמים הבודדים שהיא מציעה (PLENTY, CRAFTY, MIGHTY, VOLCANO)  מיוצרים בהקפדה וברף איכות גבוה.

מה באריזה

דגם ה-CRAFTY מגיע מאובזר בעזרים וחלקי חילוף כמו כל הוופורייזרים של STORZ & BICKEL וכולל:

 • מטען עם כבל USB.
 • גריינדר.
 • כלי עזר למילוי ואחסון.
 • סט גומיות איטום.
 • פד לדחיסה.
 • מברשת ניקוי.
 • מדריך למשתמש.

storez bickel CRAFTY וופורייזר

מראה

במבט ראשון ה-CRAFTY לא נראה מרשים במיוחד. ברוב דגמי המאדים הנמכרים כיום הקפידו על עיצוב אלגנטי ומראה סקסי ונראה כי בסטורז וביקל לא ממש שמו דגש על עיצוב ומראה.
המכשיר כולו עשוי מפלסטיק שחור ללא חלקי מתכת או אלמנטים של עיצוב כלל. לכל אורך המכשיר קיימות מעיין "צלעות קירור" שמאפשרות אחיזה של המאייד גם כשהוא חם וגם מרחיקות את גוף החימום מאזור הסוללה וכך תורמות להארכת חיי הסוללה.
אותן צלעות קירור גם תורמות לאחיזה טובה של המכשיר בכף היד ומונעות החלקה של המכשיר.

מידות וניידות

ה-CRAFTY הוא וופורייזר קומפקטי, מידותיו הן 110 מ"מ * 55 מ"מ אשר הופכות אותו לקל לנשיאה ולהסתרה בכל כיס או תיק.
משקלו כ- 136 גרם ויחד עם הקשית אשר מתקפלת פנימה מאפשרים ניידות מרבית.

אחיזה CRAFTY

חווית שימוש

תא המילוי של ה-CRAFTY יכול להכיל בערך חצי גרם ועם קיצוץ עדין יותר אפילו יותר. הגריינדר המגיע בערכה מאד יעיל בקיצוץ החומר. כלי העזר למילוי הוופורייזר מתחבר בקלות למכשיר ובעזרתו ניתן להכניס את כל התפרחת בקלות לתוך תא המילוי. בכלי זה ישנה גם אפשרות לאחסון של חומר עודף.
זמן החימום אורך כמעט 2 דקות כשבסופו רוטט המכשיר ונדלקת נורה ירוקה. יחידת הקירור שבראש המכשיר מקררת את האדים כך שבשאיפת האדים לא מורגשת טמפרטורה גבוהה כלל. קשית השאיפה ארוכה ונוחה וללא טעם של פלסטיק.

חיי סוללה וזמן טעינה

ה- CRAFTY מצויד בסוללת ליתיום- יון נטענת אשר הספיקה לנו לחמש הפעלות של המכשיר לפני שנזקקה לטעינה נוספת. זמן הטעינה ממצב של סוללה ריקה עד שהסוללה טעונה במלאה הוא כשעתיים וישנה גם אופציה לבצע אידוי גם כשהוופורייזר מחובר למטען והסוללה אינה טעונה במלואה.
הטעינה באמצעות כבל USB שימושית ביותר ומאפשרת טעינה של המכשיר אפילו ברכב בעזרת כבל מתאים.

שליטה ובקרה דרך הסמארטפון

אחד הפיצ'רים החדשניים והייחודיים שמציע ה-CRAFTY הוא שליטה בוופורייזר דרך הטלפון החכם. בעזרת אפליקציה תוכלו לקבוע שתי נקודות טמפרטורה להפעלה ידנית (ללא האפליקציה), לכוון את המאייד לטמפרטורה מדויקת וגם לקבוע את סוג ההתראות (רטט/תאורה) במכשיר וגם בטלפון כאשר המכשיר מוכן לשימוש בטמפרטורה הרצויה. עוד מאפשרת האפליקציה לדעת את כמות השעות שפעל המכשיר (יעיל במיוחד אם רוצים לקנות את המכשיר כמשומש) וגם מספקת מידע על מגוון של חומרים לאידוי ועל הטמפרטורות המתאימות לכל חומר.
אנחנו מצאנו שהשימוש באפליקציה מאד יעיל כשמאדים בבית, כך ניתן להניח את המכשיר על השולחן ולקבל התראה כאשר המכשיר מוכן אולם בשימוש מחוץ לבית הצורך בטלפון להפעלה קצת מסרבל את האידוי.

הפעלת המכשיר ללא האפליקציה

ה-CRAFTY ניתן להפעלה גם ללא החיבור לאפליקציה בסמארטפון, באמצעות האפליקציה ניתן להגדיר 2 טמפרטורות אידוי מותאמות מראש. בלחיצה בודדת על כפתור ההדלקה הכתום יתחמם המכשיר לטמפרטורה הנמוכה שהוגדרה ובשתי לחיצות יתחמם לטמפרטורה הגבוהה שהוגדרה. ברירת המחדל המוגדרת במכשיר היא 180מעלות לטמפרטורה הנמוכה ו-195 לטמפרטורה הגבוהה.

יתרונות

 • קומפקטי ונייד.
 • דיוק מרבי בטמפרטורה.
 • קל לתפעול ולשימוש.
 • מכשיר אמין.

חסרונות

 • חיי סוללה קצרים יחסית.
 • ללא צג דיגיטלי להצגת הטמפרטורה.
 • זמן חימום ארוך יחסית.
 • מחיר גבוה ביחס למוצרים הקיימים בשוק.

סיכום

ה-CRAFTY הוא וופורייזר איכותי אשר אשר ממוקם גבוה בדירוג המאדים שלנו. הוא יתאים בעיקר למשתמש "קל" בעיקר בגלל הסוללה שמספיקה לארבעה-חמישה שימושים לפני שהמכשיר זקוק לטעינה. החדשנות והשימוש באפליקציה יכול לקרוץ לקהל הצעיר אולם משתמשים מבוגרים יותר אשר לא מתחברים לטכנולוגיה עלולים להירתע מהמכשיר. איכות האידוי גבוהה ואחידה בכל שימוש למרות זמן חימום מעט ארוך.
מחירו של ה-CRAFTY אינו זול בהשוואה לרוב הוופורייזרים הנמכרים כיום אבל משתמשים אשר מחפשים איכות ואמינות הדגם הזה יספק את כל צורכיהם בצורה טובה.

מחירו של ה- CRAFTY נע סביבות ה- 1500₪ בחנויות מובחרות.
הוופורייזר הושאל לסקירה באדיבות אולטק- חנות הגאדג'טים המובילה בישראל.

אם לפני כמה שנים היינו אומרים לחולים המטופלים בקנאביס רפואי שבעזרת אפליקציה בסמארטפון הם יוכלו לקבוע את טמפרטורת האידוי בקלות ובדיוק מרבי- אף אחד לא היה מאמין.  לקחנו את דגם CRAFTY של STORZ & BICKEL לשאיפת מבחן.   STOREZ & BICKEL- CRAFTY ה-CRAFRY הוא וופורייזר נייד אשר מיוצר על ידי STORZ & BICKEL הגרמנית אשר מוכרת בעיקר בזכות הוופורייזר השולחני מדגם VOLCANO אשר נמכר בארץ כבר מספר שנים. STOREZ & BICKEL נחשבת לחברה אמינה וכמו שאופייני ליצרנים הגרמנים גם מספר הדגמים הבודדים שהיא מציעה (PLENTY, CRAFTY, MIGHTY, VOLCANO)  מיוצרים בהקפדה וברף איכות גבוה. מה באריזה דגם ה-CRAFTY מגיע מאובזר בעזרים וחלקי חילוף כמו…
עיצוב - 9.2
איכות אידוי - 9.8
חיי סוללה - 8.4
מהירות חימום - 8.5
מחיר - 8.9

9

דירוג הגולשים: 3.67 ( 7 מדרגים)

 

סרטון סקירת מוצר מלאה.

אולי יעניין אותך גם

כל היתרונות ברכישת סופח לחות ביתי

סופח לחות ביתי (שנקרא קולט לחות/מוריד לחות/יבשן לחות/מסיר לחות) הוא מכשיר אשר מפחית את רמת …

כתיבת תגובה

Call Now Button